Jdi na obsah Jdi na menu
 

Podlahy

- Pokládka nových parket

  - Renovace parket

  - Plovoucí podlahy
  - Dřevěné palubové podlahy
            -Pokládka koberců
  -Linoleum
 

Jsou vaše parkety špinavé, znečištěné či poškrábané? Máte v domácnosti staré parkety? Nezakrývejte je kobercem či nenahrazujte plovoucí podlahou! Zrenovujte je!

 

 

 

Naše Firma se zabývá pokládkou nových masivních parket,  dřevěných plovoucích podlah, laminátových i palubových pohlah s možnosti prací na klíč s kompletním dodáním i požadovaného materiálů (parkety , plovoucí dřevěné podlahy, laminátové podlahy) od renomovaných výrobců, které můžeme po dohodě se zákazníkem přímo objednat a položit k plné spokojenosti zákazníka.

Dále nabízíme pro stávající majitele parket kvalifikovanou renovaci parket, která dokáže oživit i velmi zašlou dřevěnou podlahu díky kvalifikovaným postupům a zkušenostem pracovníků naší firmy.

Při realizaci ať již zmíněné pokládky nových masivních parket, plovoucích podlah nebo renovaci stávajících parket se můžete spolehnout na náš plně kvalifikovaný pracovní tým, který používá ke své práci osvědčené postupy v oboru, spolu s použitím vhodných materiálů a strojů na profesionální úrovni.

Cenovou nabídku na Vámi požadované práce nebo materiál Vám rádi zodpovíme po prvotní obhlídce místa realizace. Cena prací je individuální dle stavu současného pracovního prostoru (vlhkosti, rovnosti a stavu spodního podkladu atd.), který do jisté míry ovlivňuje množství a náročnost prováděných prací tak, aby byla finální zrealizovaná práce odvedena na profesionální úrovni.

 
Stále častěji se setkáváme se situací, kdy se zákazník rozhodne překrýt staré dřevěné parkety za laminátovou a nebo hotovou dřevěnou podlahu, aniž by si uvědomil, že stará dřevěná podlaha se dá přebrousit a zrenovovat. Hodně zákazníků ani netuší, jak krásnou dřevěnou podlahu doma má. Přitom se nehledí ani na ekologické dopady na životní prostředí a stále více se používá materiálu, který se ekologicky těžko likviduje. Snaha parketářů by proto měla poskytovat více informací, které by mohly ekologické dopady na životní prostředí eliminovat nabídkou renovace dřevěné podlahy pro koncového zákazníka.
Rádi bychom vám připomněli jedno prosté pravidlo, které každý podlahář sice dobře zná, ale přesto na něj někdy zapomene.
Můžete používat ty nejlepší laky na světě, a přesto nedocílíte dobrého vzhledu podlahy, pokud nebyla správně a důkladně vybroušena.
A stejně tak můžete používat nejlepší brusné prostředky na světě a přesto nedocílíte dobrého vzhledu podlahy, pokud lak nebyl aplikován správně a nebo je nekvalitní.

 

 

 

 

nabízíme služby spojené se slovy parkety,linoleum,plovouci podlahy,palubky,listy,vyrovnani,nivelacky,renovace,brouseni,lakovani,tmeleni,listovani,