Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sádrokartonové konstrukce

Provádíme montáž sádrokartonových konstrukcí s využitím materiálů KNAUF a RIGIPS.

  Sádrokarton je určen pro využití při rekonstrukcích či nové výstavbě bytů i rodinných domů. Možnost montáže stropních podhledů,šikmin,příček,předsazených stěn,světelných ramp či různých doplňků.

 

 Výhodou sádrokartonového systému je manipulace, malé statické zatížení objektu, časová nenáročnost v provedení stavby, možnost vytvářet klenby nebo jiné věci co s běžným materiálem jako cihla nelze provést.

 

 

 

       - Příčky a stropy
      - Rekonstrukce bytových jader
               - Kompletní systém suché výstavby

               - Tepelně a zvukově izolační zařízení
               - Obklady trámů a sloupů
 
     - Rekonstrukce a realizace půdních vestaveb
               - Předsazené stěny

 

Co je sádrokarton 

Sádrokartonová deska je  vyrobena z chemicky upraveného sádrového jádra opláštěného speciálním kartonem. Sádra je ekologicky i biologicky dokonalý a nezávadný  stavební materiál. Je bez zápachu, její hodnota pH je velice blízká lidské pokožce. Přispívá k tepelné pohodě, zlepšuje zvukovou izolaci prostoru, řeší protipožární ochranu staveb. Sádrokartonové desky jsou vnímány jako teplé a vytvářejí útulnost prostoru. 

 

Sádra reguluje vlhkost vzduchu v uzavřených prostorách, protože se skládá z mnoha malých pórů, které v případě potřeby přijímají vlhkost a při velkém suchu ji opět vracejí do místnosti. Sádra tak přispívá k optimálnímu klimatu obydlí.

 

Montáž sádrokartonu 

Desky se upevňují šrouby na nosnou konstrukci z ocelových tenkostěnných pozinkovaných profilů nebo dřevěných latí, případně se lepí přímo na stěnu (tvz. suchá omítka). Součástí systému jsou spojovací prvky, závěsy, těsnící a bandážovací pásky, tmely.

 

 

 

 

nabízíme služby spojené se slovy sadrokarton,stropy,pricka,podkrovi,puda,rekonstrukce,snizeni,instalace,zatepleni,vata,

parozabrana,sikminy,rampy,podhledy,lepeni,zatepleni,sadrokarton,nabidky,knauf,